RU

Найманець з Новосибірська розповів, як вбивав людей в Україні

23.03.2015, 10:24
Найманець з Новосибірська розповів, як вбивав людей в Україні - Фото
Олександр Ілютенко
Російський бойовик Олександр Ілютенко, який прилучився до терористів в українському Донбасі, розповів про свої злочини в Україні. Ілютенко, який зараз перебуває в Новосибірську на "відпочинку" після війни, дав інтерв'ю
НГС.Новости.

Ілютенко зазначив, що воював на боці бойовиків в Україні з травня по листопад 2014 року в якості командира батальйонної тактичної групи. Серед причин, за якими він незаконно перетнув кордон України і взяв у руки зброю, Ілютенко назвав матеріали в інтернеті. "Я можу сказати свій певний мотив, на основі якого я прийняв рішення про поїздку в ДНР. У 2009 році я прочитав один документ агентства національної розвідки США, в якому було прописано, що в 2015 році Росія вступить у війну з Україною. До 2017 року Росія розвалиться на 7 суміжних держав. А до 2025 року - ще на 13. Кількість населення на території РФ до того моменту повинно буде становити порядку 70 млн осіб ", - сказав він.

Бойовик також розповів, що за свою участь у війні грошей він не отримував. "Нас підтримували гуманітарні організації в плані їжі. Постачали сигаретами. Так як я міг собі дозволити і вимагав від добровольців, які їдуть, щоб вони були повністю укомплектовані. Я не зустрічав людей, які б отримували гроші. Гроші були там, в Донецьку, особливо тоді, коли почався масовий вивіз готівкових коштів. І було поставлено завдання зупинити броньовики інкасаторські. Вивозили банки, і було поставлено завдання зупинити ці броньовики, не дати можливості банкам вивезти готівку. З цих грошей колишній на той момент глава ДНР Денис Пушілін мені видавав як би...", - розповів він.

Відповідаючи на запитання, що коли його показували по РТР, в написі було вказано, що він колишній беркутівець, українець і навчає "ополченців" тактиці виживання, Ілютенко сказав: "Скажімо так, на той момент, це було наприкінці травня - початку червня, місяць, як я там перебував, я не вважав за потрібне називати своє походження, звідки я родом. І нашим репортерам, так, я представився як колишній беркутівець, інструктор, командир загону ополчення".

Торкаючись питання, чи багато з ним воювало бойовиків з Росії, Ілютенко розповів: "Так, багато. Мангуст, Кривий, Довгий, Док, Шаман. Це позивні. Я прізвища не називатиму. Між іншим, можу розповісти, нещодавно була ситуація, коли Кривий з Мангустом пішли в розвідку в Широкино, коли проходили бойові дії з батальйоном Азов, і потрапили в полон. Втекли з полону на бронемашині канадського виробництва".

Відповідаючи на питання про вбивство людей, Ілютенко не став уточнювати, скількох саме людина він убив в Україні. "Я не був морально готовий до того, що доведеться стріляти в таких же росіян, блакитнооких, світловолосих, що говорять з тобою одніэю мовою, практично без акценту. До цього не був готовий, це складно було переступити", - розповів він. Відповідаючи на уточнююче запитання, скільки ж людей він убив в Україні, Ілютенко відповів: "Я не рахував".

На своїй сторінці
ВКонтакте Ілютенко активно викладає фотографії своєї участі в бойових діях в Україні.

Найманець з Новосибірська розповів, як вбивав людей в Україні

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини