RU

Найближчі сусіди вже допомогли Україні в ліквідації наслідків повені

04.08.2008, 17:05

Польща, Литва, Російська Федерація, Чехія і Угорщина вже надали гуманітарну та технічну допомогу потерпілим від повені регіонам Західної України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства закордонних справ України, до західних регіонів нашої держави доправлено продукти харчування, важку інженерну техніку, засоби малої механізації, бензопили, намети, електрогенератори, насоси, човни, медикаменти, бульдозери, санітарні автомобілі, бетоновози, автомобільні крани, автобуси, вантажівки, пожежно-технічне оснащення, будівельні матеріали тощо.

Найближчим часом очікується прибуття гуманітарного вантажу від НАТО, ЄС, ООН, Японії, Королівства Іспанія, США та Естонської Республіки. Зокрема НАТО не вперше допомагає Україні. Техніка та експерти НАТО залучалися 1995 році під час ліквідації наслідків аварії на очисних спорудах Харкова, у 1997 році під час проведення пошуково-рятувальних робіт на місці катастрофи українського літака Як -42 у Греції, у 1998 і 2001 роках - у подоланні наслідків повеней у Закарпатті.

Міністерство закордонних справ також отримало інформацію від Світового Конгресу Українців про організацію широкої акції допомоги. У США, Канаді, Великобританії представники діаспори збирають кошти для переказу потерпілим від стихійного лиха мешканцям західних регіонів України.

Нагадаємо, раніше МЗС України звернулося до міжнародних організацій та урядів іноземних держав з проханням надати допомогу потерпілим від стихії регіонам України.

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини