RU

Найбільший фонд соцстраху знову очолила людина Королівської

15.10.2015, 11:48
Найбільший фонд соцстраху знову очолила людина Королівської - Фото
Володимир Ткаченко (фото - ukraina-vpered.com)
Через рік після відсутності на роботі Володимир Ткаченко повернувся до виконання обов'язків директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Про це йдеться в повідомленні на сайті Фонду.

За даними сайту
Наші гроші, це стало можливим завдяки рішенню Голосіївського районного суду. У вересні Ткаченко подав до суду ряд ідентичних позовів про скасування наказу про його звільнення, яке відбулося рік тому - 2 вересня 2014 року. Як забезпечення позову він просив суд призупинити дію наказу про звільнення.

Двоє суддів Голосіївського суду 3 і 4 вересня 2015 року відмовили позивачеві, оскільки "у разі прийняття заходів забезпечення позову фактично буде прийнято рішення без розгляду справи по суті, що є неприпустимим".

"Однак суддя Наталія Сальникова погодилася з позивачем і як забезпечення позову відновила Ткаченка на роботі (рішення у Реєстрі не опубліковане)", - повідомляє сайт.

Міністр соціальної політики України
Павло Розенко повідомив, що не має відношення до призначень і звільнень у Фонді. "Я не маю жодного права ні звільняти, ні призначати керівництво Фонду. Ця структура не підпорядковується Мінсоцполітики", - написав він у Facebook.

Після повернення на робоче місце Ткаченко
призначив нового керівника контрольно-ревізійного управління Артура Шаблієнка. Шаблієнко в 2012 році балотувався у Верховну Раду від партії Наталії Королевської Україна вперед. Сам Ткаченко був заступником Королевської по партії.

Найбільший фонд соцстраху знову очолила людина Королівської

Найбільший фонд соцстраху знову очолила людина Королівської

Фото: ukraina-vpered.com
Володимир Ткаченко очолив виконавчу дирекцію Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності під час подій на Майдані - 7 лютого 2014 року. До цього він був першим заступником глави виконавчої дирекції.

2 вересня 2014 року Ткаченко був звільнений з формулюванням "за одноразове грубе порушення трудових обов'язків". Однак звільнення було перенесено на перший день після виходу з лікарняного. Судячи з матеріалів суду, хворів Ткаченко більше року.

Наталія Королевська зараз є народним депутатом від партії
Опозиційний блок, сформованої з колишніх членів Партії регіонів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини