RU

Найбільша партія Європи пропонує ЄС покарати українську владу

26.04.2012, 16:49
Найбільша партія Європи пропонує ЄС покарати українську владу - Фото
Президент Європейської народної партії Вілфред Мартенс. Фото: ЕРА
Як повідомляє прес-служба ЄНП, в своїй сьогоднішній заяві Мартенс закликає Євросоюз сформувати і реалізувати комплекс конкретних і рішучих заходів проти української влади. "Я засуджую ескалацію репресій проти опозиційних політиків в українській владі і, зокрема, проти Юлія Тимошенко, яка залишається у в'язниці після політично мотивованого суду проти неї", - сказав політик в Брюсселі.

"Умови утримання Тимошенко в тюрмі зовсім неприйнятні. Неприпустиме ставлення до Юлії Тимошенко також було зареєстровано в доповіді уповноваженого з прав людини Верховної Ради України", - підкреслив Мартенс. "Я дуже розчарований повною відсутністю політичної волі з боку українського уряду до співпраці з ЄС з цього питання. Очевидно, що не може бути європейського майбутнього у країни, яка щодня порушує права людини і демократичні принципи", - сказав президент ЄНП.

Також Мартенс звернувся з особистим проханням до Тимошенко. "Юлія, будь ласка, закінчуйте голодування. Ми твердо стоїмо на вашому боці й не дозволимо вашій жертві пройти даремно для демократії!" - підкреслив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини