Найєм про виступ Порошенка: "Друзі" президента мають преференції

07.09.2017, 14:48
Найєм про виступ Порошенка:
Мустафа Найєм

Сьогоднішнє звернення президента Петра Порошенка до Верховної Ради є "гарним, красивим і правильним", але в окремих аспектах має мало спільного з реальністю. Про це депутат фракції БПП Мустафа Найєм заявив кореспонденту LIGA.net, коментуючи виступ глави держави в парламенті.

"Дуже дивно, що президент у щорічному посланні сказав про вибори, але при цьому не згадав про необхідність прийняття нового виборчого закону", - сказав він, додавши, що це було однією з передвиборних обіцянок Порошенка та його партії.

Перспективи прийняття нового закону про вибори залежать перш за все від нардепів при "серйозному громадському тиску", вважає Найєм.

"У посланні прозвучала також фраза про "друзів" президента, які не повинні заробляти і не можуть мати преференцій, проте в реальності ми бачимо, що "друзі" продовжують заробляти і отримувати преференції", - зазначив нардеп.

Крім того, депутат бачить неузгодженість між заявами Порошенка і реальністю в тому, що в посланні президент говорив про необхідність створення антикорупційного суду, але насправді "Банкова не тільки не направляє в парламент свій законопроект, яким би створювався антикорупційний суд, а й блокує ухвалення законопроектів, вже внесених депутатами".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю