RU

Навколо Луценко назріває новий скандал

05.11.2010, 12:35
Навколо Луценко назріває новий скандал - Фото
cd760e477c41957760bfd825759c41a1.jpg

Навколо Луценко назріває новий скандал
Навколо екс-голови Міністерства внутрішніх справ України Юрія Луценко (на фото) та його водія Леоніда Приступлюка, який за два роки з капітана став підполковником, може розгорітися новий скандал. Про це пише газета "Сегодня".

За інформацією видання, після того, як Генпрокуратура порушила кримінальну справу за цим фактом, екс-підлеглі Ю.Луценко заявили, що їх відсували назад в квартирній черзі, а замість них житло отримували наближені до екс-міністра люди, зокрема, той же водій.

Полковник запасу Михайло Гуцалюк, який 25 років чекає свого житла і проживає зараз в пожежній частині в Борисполі, розказав виданню: "У 2006 році я стояв першим в черзі на житло, в 2007 році став 9-м, а в 2009-м - вже 66-м. Зате я дізнався, що Луценко дав квартиру своєму водію, який не пропрацював на той момент в органах і року...".

Згідно із документами, на які посилається М.Гуцалюк, Л.Приступлюк проживає в просторій однокімнатці елітного будинку по вул. Дмитрієвській. Консьєрж будинку це підтвердила.

Сам Ю.Луценко запевнив газету, що не має відношення до квартирної черги: "Житло в МВС розподіляє житлово-побутова комісія, я ніколи не був її членом".

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини