RU

Навчання нових мобілізованих триватиме 25 діб - Міноборони

23.12.2014, 11:20
Навчання нових мобілізованих триватиме 25 діб - Міноборони - Фото
Степан Полторак
Навчання нових мобілізованих військових триватиме 25 діб. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак під час спілкування з іноземними ЗМІ.

"Нова хвиля мобілізації буде проводитися з урахуванням досвіду минулого, щоб уникнути минулих прорахунків і помилок", - сказав Полторак. За його словами, мобілізація стартує в другій половині січня 2015 року.

"Мобілізація потрібна, насамперед, для створення міцного резерву. По-друге - для заміни особового складу, який вже тривалий час несе службу", - зазначив глава оборонного відомства.

За словами Полторака, до мобілізації залучатимуться, насамперед, військовослужбовці запасу. "Адже армії потрібен добре навчений резерв. Мобілізовані пройдуть обов'язкову підготовку на базах навчальних центрів Збройних Сил України. Навчання по різних категоріях мобілізованих триватиме 25 днів. Далі всі вони пройдуть бойове злагодження у складі підрозділів", - розповів міністр.

"Тільки після закінчення навчання, забезпечення обладнанням, зброєю, технікою і амуніцією мобілізовані будуть відправлені для виконання завдань", - підкреслив Полторак.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини