RU

Навчання "Сі Бриз-2008" виконано на 100%

28.07.2008, 11:17

План військово-морських навчань "Сі Бриз-2008 ", в яких взяли участь військовослужбовці 16 країн, виконано на 100%. Про це заявив командуючий Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Тенюх під час церемонії закриття двосторонніх українсько-американських військово-морських навчань із запрошенням інших країн "Сі Бриз - 2008" в Одесі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міноборони України, І. Тенюх зауважив: "Під час навчань було здійснено 55 авіаційних польотів, проведено 410 занять з десантування, 24 години водіння на плаву кожного водія БТР-80, 364 години водолази провели під водою, із них 42 години вночі".

Командуючий українського військового флоту також повідомив, що військові моряки з країн-учасниць навчань провели в морі 76 тренувань кораблів та виконали практичну артилерійську стрільбу по морських цілях. "Під час навчань"Сі Бриз - 2008" кораблі пройшли близько 8 тисяч миль, а сумарна протяжність маршрутів підрозділів багатонаціонального миротворчого батальйону становила 5 700 кілометрів. Причому екологія регіону, де відбувалися навчання, не постраждала, оскільки навчальні операції проводились на полігонах, призначених для таких заходів", - констатував І. Тенюх.

Нагадаємо, цього року навчання відбувалися в 4 етапи: в Одеській, Миколаївській областях та у Криму. У них взяли участь тисячі військових з 16 країн світу. Українсько-американські військово-морські маневри серії "Сі Бриз" проходять з 1997 року з метою підвищення бойової готовності військових України, досягнення взаємозв'язку флотів України та США, а також інших країн, які приєдналися до програми НАТО "Партнерство заради миру".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини