RU

Навіть якщо у Черновецького два паспорти, його рішення не скасувати, - Мінюст

03.08.2011, 17:28
Навіть якщо у Черновецького два паспорти, його рішення не скасувати, - Мінюст - Фото
0856f676def6474bc9cd4bec01d428f6.jpg

Навіть якщо у Черновецького два паспорти, його рішення не скасувати, - Мінюст
У Міністерстві юстиції України заявляють, що в тому випадку, якщо подвійне громадянство мера Києва Леоніда Черновецького (на фото) підтвердиться, скасувати прийняті ним рішення не представляється можливим. Про це заявила перший заступник міністра юстиції - т.в.о. глави відомства Інна Ємельянова.

Вона зазначила, що Мінюст не має в своєму розпорядженні інформацію про можливе друге громадянство мера, передає Інтерфакс-Україна. "У нас немає інформації з приводу подвійного громадянства. Я так само, як і ви, знаю із засобів масової інформації, чи має пан Черновецький громадянство Ізраїля чи ні", - заявила вона.

Ємельянова зазначила, що навіть у разі підтвердження факту подвійного громадянства мера, не можуть бути скасовані рішення, прийняті ним за роки роботи в цій посаді. "Згідно із законом, у нас юридично Черновецький не один рік був мером. Ви ж не можете зараз зворотною дією визнати всі прийняті акти незаконними? Юридично закон це питання не регулює, тому що тоді будуть поставлені під сумніви всі рішення, які ним приймалися протягом всіх років, коли він був мером", - пояснила чиновник.

Нагадаємо, вчора на ізраїльському порталі IzRus з'явилася інформація про те, що Черновецький вже 17 років має ізраїльське громадянство. У базі даних МВС Ізраїля нібито вказано, що Черновецький і його дружина Аліна Айвазова репатріювалися до Ізраїля 5 жовтня 1994 року. За даними на липень поточного року, Черновецький прописаний на одній з вулиць Північного Тель-Авіва, - повідомили ЗМІ.

Сьогодні колишній заступник глави МВС Геннадій Москаль заявив, що Ізраїль за жодних обставин не надасть Україні офіційні підтвердження про наявність у Черновецького свого громадянства, оскільки це - персональні дані, захищені Конституцією.

При цьому, зі слів колишнього глави українського бюро Інтерполу Кирила Кулікова, отримати від ізраїльської сторони офіційну інформацію про громадянство Черновецького не представляє жодної проблеми.

"Дуже багато розмов з приводу громадянства Черновецького. Якщо так ще один день поговоримо, то інформація про громадянство стане інформацією, прирівняною до банківської таємниці або діагнозу лікаря. Насправді нічого секретного в інформації про громадянство немає. Щоб отримати інформацію офіційно, необхідно направити офіційний запит в рамках Європейської конвенції про міжнародно-правову допомогу. Ізраїль до цієї конвенції приєднався", - зокрема, зазначив він.

Леонід Черновецький: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини