RU

Нацрада заборонила в Україні чотири російські телеканали

25.07.2014, 15:18
Нацрада заборонила в Україні чотири російські телеканали - Фото
2dfc379b11ee669507e51ed57edb50ba.jpg
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визнала зміст російських телеканалів РТР-Планета, НТВ-Мир, Росія 24 і ТВ Центр-International таким, що не може транслюватися в Україні. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Моніторинг, проведений регулятором, свідчить, що в ефірі цих каналів зафіксовано розповсюдження неправдивої і спотвореної інформації про ситуації, що склалася в Україні, що є порушенням частини першої статті 2, статті 28 Закону України "Про інформацію", частини другої статті 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та частини першої статті 7 Європейської конвенції про транскордонне мовлення. Щодо припинення ретрансляції цих компаній є рішення суду.

"Прийнято наступне рішення: визнати, що зміст іноземних програм РТР-Планета, НТВ-Мир, Росія 24 і ТВ Центр-Іnternational не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і частини першої статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення "; повідомити про це провайдерам програмної послуги та зобов'язати їх привести свою діяльність у відповідність з цим рішенням", - сказано в повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини