RU

Нацрада вимагає припинити трансляцію російських каналів

11.03.2014, 15:58
Нацрада вимагає припинити трансляцію російських каналів - Фото
220cc18964c38e5985996a26b701cec9.jpg
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вимагає від провайдерів до 19:00 11 березня припинити ретрансляцію в своїх мережах передач російських телеканалів Вести, Росія 24, ОРТ (Перший канал всесвітня мережа), РТР-Планета, НТВ-Мир.

Як повідомляє прес-служба Нацради, станом на 12:00 11 березня вже до 50% провайдерів по всій Україні відключили мовлення цих іноземних каналів, інші готуються до відключення.

"Національна рада звертається до об'єднань провайдерів програмної послуги - Спілки кабельного телебачення, Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, Асоціації "Укртелемережа", Телекомунікаційної палати України, Асоціації "Західна гільдія операторів кабельного телебачення", Асоціації правовласників і постачальників контенту, Асоціації телевізійно-інформаційних мереж Криму і керівництву кабельних операторів, таких як "Воля", Укртелеком, "Тріолан", "Датагруп", "Фарлеп Інвест", "Інформаційні технології", "Віасат" та інших виконати цю вимогу. Така ситуація в інформаційному полі України викликана необхідністю забезпечення інформаційної безпеки відповідно до рішення РНБО України від 1 березня 2014 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України" та звернення Ради національної безпеки і оборони України від 6 березня 2014 № 242/2-5-1 в Національну раду" , - йдеться в повідомленні.

Національна рада рекомендує забезпечити ретрансляцію в мережах України передач телеканалу ATR і Чорноморської ТРК. Національний регулятор скликає термінову нараду з керівниками об'єднань провайдерів програмної послуги та найбільших провайдерів України в 14:00 12 березня.

Нагадаємо, кілька днів тому в Криму з аналогового мовлення  вимкнули всі українські телеканали, залишився лише Тоніс. Всі інші або відключені, або замінені на російські канали.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини