RU

Нацрада через суд відбере ліцензії у телеканалу Маркова

24.10.2013, 13:22
Нацрада через суд відбере ліцензії у телеканалу Маркова - Фото
Ігор Марков
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернеться з позовом до суду з вимогою анулювати ліцензії одеського телеканалу АТВ, діяльність якого пов'язують з заарештованим екс-нардепом Ігорем Марковим. Про це повідомив генеральний директор телеканалу Олександр Мізін, пише одеський сайт Думская.net.

За словами Мізіна, таке рішення Нацрада прийняла на засіданні 23 жовтня, хоча керівництво телеканалу не повідомили про те, що це питання буде розглядатися. "Засідання відбувалося без присутності та оповіщення представників телеканалу", - повідомив Мізін.

За даними ряду ЗМІ, підставою для рішення стало те, що компанія не подала заяву про переоформлення ліцензії у зв'язку із змінами в складі власників, які відбулися ще в 2009 році, а саме зі смертю Віталія Баранова - власника 12% телекомпанії АТВ.

У Нацраді визнали, що АТВ порушує ч.4 ст.35 закону про телебачення і радіомовлення, яка зобов'язує мовників протягом десяти днів з моменту зміни власника подавати заяву на переоформлення ліцензії .

Нагадаємо, 23 жовтня Печерський суд Києва обрав Маркову запобіжний захід у вигляді арешту.

Подробиці справи опального Ігоря Маркова

Досьє на Ігоря Маркова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини