RU

Нацрада з ТБ перевірить канал Інтер через концерт до Дня перемоги

11.05.2018, 12:43
Нацрада з ТБ перевірить канал Інтер через концерт до Дня перемоги - Фото
Фрагмент відео концерту, показаного Інтером 9 травня 2018 року

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу Інтер через концерт, який мовник транслював 9 травня з нагоди Дня перемоги над нацизмом. Відповідне рішення регуляторний орган прийняв сьогодні, 11 травня, повідомляє його прес-служба.

За словами голови Нацради Юрія Артеменка, відомство отримало "безліч листів" з приводу показаного Інтером концерту "Перемога. Одна на всіх", зокрема звернення СБУ, скарги громадян і заява однієї з політпартій. Заявники стверджують, що зміст передачі "принижує гідність громадян України, розпалює ворожнечу і закликає до підриву цілісності держави", повідомив чиновник.

Відзначається, що Нацрада перевірить телеканал на дотримання ним вимог закону і після цього прийме відповідне рішення.

9 травня 2018 року Інтер транслював запис концерту до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, під час якого ведучі заявляли про необхідність "не допустити" перейменування вулиць в Україні в честь "фашистських злочинців". У відповідь на це Нацрада з питань телебачення і радіомовлення закликала канал "не розколювати суспільство", а праві сили влаштували пікет біля офісу Інтера.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини