RU

Нацрада: Позбавити NewsОne ліцензії може РНБО

09.07.2019, 15:41
Нацрада: Позбавити NewsОne ліцензії може РНБО - Фото
Олександр Данилюк (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення заявили, що всі необхідні дії для позбавлення ліцензії телеканалу NewsОne вже зроблені, рішення - за РНБО. Про це під час засідання заявила заступник голови Нацради Уляна Фещук, повідомляє Укрінформ.

За її словами, Нацрада неодноразово повідомляв СБУ про порушення законодавства з боку NewsОne. Фещук зазначила, що такі звернення були також після прийняття постанови Ради від 4 жовтня 2018 р щодо застосування індивідуальних санкцій.

"У цей список були включені телеканал NewsОne і група телеканалів 112, за якими, зокрема, передбачалася санкція анулювання ліцензії", - повідомила представник Нацради.

Чиновник каже, що матеріали цієї постанови були передані РНБО. Рада, за її словами, досі розглядає це питання.

"Тому ми підтримуємо вчорашній заклик СБУ щодо термінового скликання РНБО для розгляду цього питання і застосування відповідних санкцій. Всі попередні дії вже були здійснені. І фактично рішення за цим органом", - зазначила Фещук.

Вчора секретар РНБО  Олександр Данилюк заявив, що відомство провело нараду з інформаційної безпеки, однак не надало інформації про прийняті рішення, пославшись на секретність.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини