RU

Нацрада готова допомогти російським телекомпаніям

16.10.2008, 12:30

На перемовинах із російською стороною Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення акцентуватиме увагу на двох основних темах: на дотриманні російськими компаніями норм українського законодавства і на спрощенні і прискоренні процедури адаптації російських програм до норм нашого законодавства. Про це заявив голова Нацради Віталій Шевченко.

Як повідомляє Інтернет-представництво НУНС, В. Шевченко зазначив, що позитивно сприймає той факт, що російська сторона висловила бажання вести перемовини щодо мовлення їхніх каналів у нашому інформаційному просторі. "Оскільки досі від державних відомств Російської Федерації ми отримували заяви тільки через ЗМІ, із дуже дивним змістом", - зазначив чиновник.

Він зазначив, що лист, який надійшов від МЗС Росії, є "клопотанням в зв'язку з проблемами деяких російських телекомпаній з розміщенням їхніх програм у кабельних мережах України". За словами В. Шевченка, на перемовинах з російською стороною Нацрада акцентуватиме увагу на двох основних темах. "Перша – ми маємо розвіяти всі сумніви Росії в правомірності наших претензій, - наголосив голова Нацради. - Всі без винятку, в тому числі і російські, компанії повинні працювати з дотриманням норм українського законодавства. Друга – на перемовинах з російською стороною Нацрада запропонує механізми спрощення і прискорення процедури адаптації російських програм до норм нашого законодавства".

В. Шевченко запевнив, що його відомство готове у всьому демонструвати добру волю і готовність йти назустріч усім тим, хто дотримується законів України і збирається працювати в правовому полі. "Якщо РФ покладає надію на цю зустріч, то це, безумовно, служитиме урегулюванню тих питань, які ще не врегульовано і які спекулятивно використовуються політиками", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що Міністр закордонних справ Російської Федерації направить до України робочу групу для налагодження міждержавної співпраці з обміну програмними продуктами. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ігор Курус. І. Курус зазначив, що Нацрада зі свого боку на цей момент зробила все можливе для того, щоб "спонукати керівництво російських телеканалів адаптувати свій програмний продукт до умов мовлення на території України".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини