RU

Національний екзит-пол коштує $184 тис, опитають 17 тисяч осіб

13.10.2014, 12:40
Національний екзит-пол коштує $184 тис, опитають 17 тисяч осіб - Фото
ed097f41c55272fe5032f3e24ed0058a.jpg
Національний екзит-пол обійдеться в 184 тисячі доларів. Найбільший донор - Євросоюз. Про це повідомила директор фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна.

"На польові дослідження виділені 155 тисяч у.о., 184 тисячі у.о. на все, враховуючи медіа-компонент, публікації і так далі", - сказала Бекешкіна, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Найбільше коштів виділено Євросоюзом - близько 60 тисяч євро. Також проект фінансово підтримали Міжнародний фонд Відродження, програма Matra, посольство Королівства Нідерландів в Україні, Національний фонд підтримки демократії (США).

Національний екзит-пол проведуть у день виборів Фонд Демініціативи, київський міжнародний інститут соціології та Український центр імені Разумкова. Опитування буде проведено у всіх регіонах України, окрім Криму. У тому числі в Донецькій і Луганській областях, на тих територіях, де будуть проведені вибори.

Опитування пройде на 400 дільницях, планується опитати близько 17 тисяч респондентів. Опитування буде проведене методом таємного голосування. Замість прямої відповіді респондент сам заповнить анкету і опустить її в ящик. При цьому інтерв'юер не знатиме, за кого проголосував респондент.

Попередні результати Національного екзит-полу планують оприлюднити відразу після закриття виборчих дільниць на основі даних, які були зібрані за дві години по завершенні голосування і продиктовані по телефону.

Передбачається, що статистична похибка не перевищить 1,3%. Але з урахуванням систематичних похибок, які залежать від різних факторів, похибка може скласти до 2,5% для лідерів виборчої гонки. Для інших партій коливатиметься в межах 0,5-1%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини