RU

Національне антикорупційне бюро очолив Артем Ситник

16.04.2015, 14:20
Національне антикорупційне бюро очолив Артем Ситник - Фото
Перед прийняттям рішення Порошенко зустрівся з фіналістами конкурсу (фото - president.gov.ua)
Директором Національного антикорупційного бюро призначений Артем Ситник. Главу бюро представив сьогодні президент України Петро Порошенко.

"Незважаючи на те, що Артему всього 35 років, незважаючи на свій молодий вік, він має 10-річний досвід у прокуратурі", - сказав Порошенко, зазначивши, що справи, які вів Ситник, були пов'язані з розслідуванням корупційних справ. "І не так, як це зазвичай робилося в Україні, а справи доходили до суду, і винні були покарані", - додав він.

Раніше на зустрічі з двома фіналістами конкурсу на посаду голови бюро - Артемом Ситником і Миколою Сірим - президент  висловив побажання  швидко сформувати команду, залучаючи до її роботи як українських, так і іноземних фахівців з країн, де боротьба з корупцією поставлена ​​найбільш ефективно. "Той, хто буде обраний, з перших днів повинен продемонструвати ефективність. Повноважень більш ніж достатньо. Індульгенції за корупцію не буде."Парасольок" щодо захисту тих чи інших корупційних схем в Україні не існує. Обмежень для того з вас, хто буде виконувати функції директора бюро, теж не буде. Крім одного - ефективність роботи", - підкреслив Порошенко.

Відповідно до положення про Національне антикорупційне бюро, президент повинен призначити директора НАБ до 17 квітня. Конкурсна комісія з відбору кандидатів на своєму засіданні 7 квітня затвердила дві кандидатури - найбільше голосів набрали адвокати Артем Ситник та Микола Сірий. Всього на пост глави антикорупційного бюро претендувало 176 чоловік.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини