Національна поліція зняла охорону з 53% судів

06.10.2016, 13:22
Національна поліція зняла охорону з 53% судів - Фото
ded4f92f2242bd62ea6136d34a6a761a.jpg

Цілодобовою охороною підрозділами Національної поліції України забезпечується тільки 154 приміщення - 19%

Національна поліція зняла охорону з 53% судів. Про це йдеться в спільній заяві Ради суддів і Державної судової адміністрації.

"Станом на 5 жовтня 2016 року зі 801 приміщення, де розміщуються апеляційні та місцеві суди, 424 (53%) будівлі не охороняються взагалі, 219 (27%) - тільки вдень, 4 (1%) - тільки вночі. Цілодобовою охороною підрозділами національної поліції України забезпечується тільки 154 приміщення (19%)", - йдеться в повідомленні.

Рада суддів і Судова адміністрація звертають увагу на неприпустимість припинення і здійснення неналежної охорони.

У заяві говориться, що такі дії призводять до вільного доступу до приміщень судів осіб, які перешкоджають роботі, неналежного ведення судових справ.

5 жовтня в зв'язку з протиправними діями так званих громадських активістів була змушено призупинена робота Одеського апеляційного господарського суду та Господарського суду Одеської області.

Невідомими особами безпосередньо в судовому засіданні при розгляді справи були здійснені насильницькі дії по відношенню до суддів з метою примусу їх до винесення бажаного судового рішення.

Зазначені події стали можливими також у зв'язку з відсутністю належної охорони, яку повинні забезпечити органи Національної поліції.

Крім того, в ніч на 1 жовтня без будь-якого попередження було припинено охорону приміщень районних судів Києва, будівлі Державної судової адміністрації та її територіального управління.

У період з 25 серпня по 19 вересня під час судових засідань в Бериславському районному суді Херсонської області "активісти" безперешкодно потрапили в зал судових засідань і своєю неетичною поведінкою зривали судові засідання і чинили тиск на суд.

28 серпня і 2 вересня поточного року зафіксовано факт втручання в роботу Одеського апеляційного адміністративного суду з боку близько 40 осіб у камуфляжній формі, які допустили агресивні дії відносно працівників апарату суду і спробували виламати двері в службові приміщення суду.

8 серпня під час проведення судового засідання в Братському районному суді Миколаївської області група підтримки обвинуваченого заблокувала вихід із залу судових засідань і приміщення суду.

Як сказано в спільній заяві Ради суддів і Державної судової адміністрації, всі зазначені надзвичайні події сталися в присутності працівників Національної поліції, які не перешкоджали правопорушникам.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery