RU

НАТО: Значна частина російських військ покинула Україну

24.09.2014, 11:54
НАТО: Значна частина російських військ покинула Україну - Фото
Фото: ЕРА
Представник НАТО підполковник Джей Джанзен повідомив, що Росія вивела значну частину своїх військ з України, але частина їх залишилася.

"Відбувся значний вивід підрозділів російських звичайних збройних сил", - сказав Джей Джанзен, додавши, що складно говорити про конкретну чисельність. При цьому він зазначив, що російські спецпідрозділи раніше працюють в Україні. "Ясно, що союзники по НАТО повинні зберігати пильність", - додав він.

В останні тижні представники НАТО констатували, що разом з терористами в Україні воювали близько тисячі російських військовослужбовців, у зв'язку з чим Росія зіткнулася з підсилюються санкціями з боку Заходу.

Росія неодноразово заперечувала, що відправляла свої війська в Україну, хоча допускала, що деякі військовослужбовці, можливо, брали участь в бойових діях "під час відпусток".

У вівторок представник українських військових полковник Андрій Лисенко повідомив, що хоча є свідчення, що деякі російські підрозділи перетнули кордон і повернулися до Росії, інші знову увійшли в Україну. "Відбувається ротація підрозділів", - сказав він.

Джерело: Голос Америки

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини