RU

НАТО закликає Україну повернутися на шлях демократії

21.05.2012, 13:24
НАТО закликає Україну повернутися на шлях демократії - Фото
f1fb0ddc5238644d1e919a07aa9b7adb.jpg
Лідери країн НАТО закликали Україну вирішити проблеми в судовій системі для забезпечення її відповідності принципу верховенства права та міжнародним угодам, учасником яких є Україна. Про це йдеться в декларації Чиказького саміту.

"Ми стурбовані виборчим застосуванням правосуддя і тим, що представляється політично мотивованим переслідуванням, включаючи лідерів опозиції, а також умовами їх утримання", - підкреслюється в декларації, передає УНІАН.

У зв'язку із цим лідери країн НАТО закликали Україну вирішити проблеми в судовій системі для забезпечення її відповідності принципу верховенства права та міжнародним угодам, учасником яких є Україна.

"Ми також закликаємо Україну забезпечити вільні і чесні парламентські вибори восени цього року", - наголошується в Чиказькій декларації.

У документі лідери країн також підкреслили зобов'язання України посилити політичний діалог з Альянсом, а також привітали внесок України в операції під проводом НАТО.

У декларації також ще раз підкреслюється те, що Альянс продовжить здійснення політики відкритих дверей щодо Києва і готовий розвивати співпрацю з Україною й допомагати в реалізації реформ в рамках комітету Україна-НАТО та щорічної національної програми співпраці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини