RU

НАТО закликає Росію припинити підтримку сепаратистів в Україні

20.05.2014, 10:42
НАТО закликає Росію припинити підтримку сепаратистів в Україні - Фото
Андерс Фог Расмуссен (фото - ЕРА)
Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен закликав Росію припинити підтримку сепаратистів в Україні. Про це він заявив на традиційній щомісячній прес-конференції в Брюсселі, говорячи про майбутні в Україні президентськы вибори.

"Звичайно, недолік стабільності на сході є джерелом занепокоєння. І є ризики, що нестабільність на сході може зробити складними вибори в цій частині", - сказав він.

Расмуссен зазначив, що саме тому НАТО закликає збройні проросійські групи терористів припинити свою діяльність, і дати можливість провести президентські вибори. "У цьому плані Росія може грати більш конструктивну роль і припинити свою підтримку цим групам. Я думаю, Росії слід продемонструвати чітку волю, що президентські вибори мають відбутися, і щоб вони дали можливість українцям відчути, що вони стануть правдивим відображенням волі українського народу", - підкреслив генсек НАТО.

Він зазначив, що нинішні вибори будуть мати велике значення, як для України, так і для всього міжнародного співтовариства, а спроби перенести їх або зірвати - стануть запереченням права українців обирати своє майбутнє.

Нагадаємо, спочатку конфлікту на сході України Росія жодного разу не закликала проросійських терористів скласти зброю, а російські ЗМІ перебувають з ними в тісному контакті і висвітлюють їх діяльність. На думку влади України, США, ЄС і Канади саме Росія координує та підтримує терористів в Україні.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини