RU

НАТО відреагувало на нову стратегію нацбезпеки РФ

05.01.2016, 16:20
НАТО відреагувало на нову стратегію нацбезпеки РФ - Фото
Фото: nato.int

У НАТО не згодні з тим, що політика Північноатлантичного альянсу становить загрозу для Росії. Так представник альянсу Оана Лунгеску прокоментувала нову російську стратегію національної безпеки, підписану президентом Росії Володимиром Путіним 31 грудня 2015, повідомляє Радіо Свобода.

"Ми категорично відкидаємо необгрунтовані звинувачення, що НАТО і політика альянсу створюють загрозу безпеці Росії", - заявила Лунгеску 5 січня.

В оновленій стратегії національної безпеки Росії стверджується, що однією з основних загроз країні є розширення НАТО. Крім того, в Кремлі вважають, що позиція Заходу полягає в "протидії інтеграційним процесам та створенні осередків напруженості", що негативно впливає на реалізацію інтересів Москви.

У російській стратегії національної безпеки відносинам Росії із Заходом і "обороноздатності держави" присвячено близько 40 пунктів - майже половина документа.

Нагадаємо, в січня 2015 року керівник Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі заявив, що стратегії НАТО розробляються з урахуванням двох найбільших загроз світової безпеки - російської агресії і світового тероризму.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини