RU

НАТО готове допомогти Україні, якщо цього захоче Київ

31.03.2014, 15:20
НАТО готове допомогти Україні, якщо цього захоче Київ - Фото
Фото: ЕРА
НАТО готове надати всебічну допомогу Україні у посиленні її обороноспососбності, якщо цього захоче офіційний Київ. Про це розповів високопоставлений представник НАТО напередодні запланованого на 1-2 квітня засідання міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу. Як очікується, весь завтрашній день засідання буде присвячено українському питанню.

"Ми очікуємо запит від України", - сказав представник НАТО. Він зазначив, що для початку Україна повинна чітко визначити, якої допомоги вона потребує, після чого експерти НАТО можуть оцінити існуючі потреби і запропонувати рішення.

"Але спочатку вони повинні виступити з пропозицією про допомогу до нас. І ми все ще очікуємо такого запрошення", - сказав представник Альянсу. Він також зазначив, що Україна вже передала список устаткування, якого вона потребує. Разом з тим, співрозмовник зазначив, що НАТО не має власного обладнання, тому список був переданий на розгляд країнам- членам Альянсу. "Поки немає жодного рішення", - сказав представник Альянсу.

Він також повідомив, що за підсумками засідання комісії Україна - НАТО буде прийнято спільну заяву, в якій сторони визначать основні кроки короткострокового і довгострокового співробітництва.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини