RU

НАТО запропонувало Україні взяти участь у створенні системи ПРО

24.02.2011, 13:15
НАТО запропонувало Україні взяти участь у створенні системи ПРО - Фото
998fbddbbd77fab8fdf00f70332ccae2.jpg

НАТО запропонувало Україні взяти участь у створенні системи ПРО

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен (на фото) і Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко обговорили питання співпраці України і НАТО в створенні системи протиракетної оборони. Про це повідомив сьогодні під час спільної прес-конференції А.Расмунсен.

"Міністр Костянтин Грищенко і я обговорили сьогодні нашу співпрацю зі створення системи протиракетної оборони. Я брав до уваги те, що Україна зацікавлена у такій співпраці", - зазначив Генсек НАТО, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На питання, яка роль Росії у створенні системи ПРО, А.Расмуссен наголосив: "Як ви знаєте, НАТО прийняло рішення про розроблення системи ПРО, яка базувалася б на НАТО. Також ми вирішили запросити до співпраці Російську Федерацію, але я хочу акцентувати, що ми додали, що запрошуємо усіх партнерів з євроатлантичного регіону брати участь у цій співпраці, якщо у них є таке бажання. Це стосується також і України".

Генсек НАТО повідомив, що сьогодні обговорювалася можливість проведення експертних консультацій, результатом яких повинен стати аналіз можливого внеску України у цій співпраці в майбутньому.

Костянтин Грищенко: біографія та добірка новин>>>
Андерс Фог Расмуссен: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини