RU

НАТО підтримує цілісність та суверенітет України

28.08.2008, 15:44

Північноатлантичний альянс підтримує територіальну цілісність та суверенітет України. Про це йдеться в заяві за результатами засідання Комісії Україна-НАТО, яка відбулася на рівні послів у Брюсселі.

"Держави НАТО підтримують територіальну цілісність, незалежність та суверенність наших країн-партнерів, таких як Україна і Грузія", - йдеться в заяві НАТО. Альянс також підтвердив свою позицію щодо позитивних перспектив членства України.

Обидві сторони Комісії Україна-НАТО висловили глибоке занепокоєння ситуацією в Грузії та її можливим впливом на безпеку кавказького та євроатлантичного регіонів. "Комісія Україна-НАТО засуджує рішення Російської Федерації визнати незалежність Південної Осетії та Абхазії, які є регіонами Грузії", - заявили також сторони у спільній заяві.

Присутній на зустрічі заступник Міністра закордонних справ України Костянтин Єлісеєв заявив про готовність України зробити свій внесок у врегулювання конфлікту в Грузії. Посли країн НАТО вітали цю пропозицію та висловили готовність запропонувати Україні і Грузії підвищити рівень своїх взаємин з Альянсом, - повідомляє "Українська правда".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини