RU

Наталія Поклонська стала в.о. прокурора Криму

25.03.2014, 17:52
Наталія Поклонська стала в.о. прокурора Криму - Фото
Наталія Поклонська
Генеральний прокурор Росії Юрій Чайка видав наказ про утворення прокуратури Республіки Крим та прокуратури міста Севастополь в системі прокуратури Російської Федерації.

Офіційний представник Генпрокуратури Росії Марина Гриднєва зазначила, що "наказ передбачає формування апарату прокуратури Республіки Крим, а також підпорядкованих їй територіальних прокуратур районів і великих міст. Всього в Республіці Крим буде сформовано 22 територіальні прокуратури. Наказ також передбачає створення Кримської прокуратури з нагляду за додержанням законів у виправних установах, а також Сімферопольської і Керченської міжрайонних природоохоронних прокуратур".

Крім цього, у складі Південної транспортної прокуратури будуть утворені Керченська, Кримська та Севастопольська транспортні прокуратури. "Виконуючим обов'язки прокурора Республіки Крим призначена Поклонська Наталія Володимирівна. Виконуючим обов'язки прокурора міста Севастополь призначений Шевченко Ігор Сергійович. Також наказом генерального прокурора РФ утворена військова прокуратура Чорноморського флоту РФ", - повідомила Гриднєва.

Нагадаємо, Наталія Поклонська 11 березня 2014 року була призначена незаконною владою Криму на посаду прокурора Автономної Республіки Крим. Також Поклонська була звільнена з Генпрокуратури України, проти неї було порушено кримінальне провадження за співучасть у діях із захоплення влади. Сама Поклонська називала зміну влади в Україні "антиконституційним переворотом і збройним захопленням влади".


Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини