RU

Наступний візит Янукович планує до Страсбурга

22.04.2010, 16:05

Наступним міжнародним візитом Президента України Віктора Януковича буде відвідування сесії ПАРЄ у Страсбурзі. Про це глава держави повідомив сьогодні на зустрічі з регіональними ЗМІ.

"Мій наступний візит буде у Страсбург. Я їду на сесію ПАРЄ. Ми про це домовилися, там буде мій виступ. Я завжди буду проводити відкриту політику, і нам, безумовно, треба, щоб наша країна була зрозумілою", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Президент також зазначив, що його мета - зробити так, щоб Україна знайшла своє місце у трикутнику Європейський Союз - Росія - Сполучені Штати. "Нам треба створити баланс, а стратегічні цілі - вони не змінюються", - зазначив він.

В.Янукович наголосив, що Україна буде інтегруватися в ЄС настільки, наскільки до цього буде готовий сам Євросоюз. "Безумовно, передусім треба навести порядок у нашій країні, це головне, щоб ми були надійними партнерами, щоб нас ніхто не боявся у світі, щоб з нами комфортно було нашим партнерам працювати, а нам з ними", - додав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини