RU

Наступна зустріч по Україні може пройти в Казахстані

27.08.2014, 12:28
Наступна зустріч по Україні може пройти в Казахстані - Фото
Нурсултан Назарбаєв (фото - azarov.ua)
Наступна зустріч, спрямована на врегулювання ситуації в Україні, в форматі ЄС - Україна - Євразійська трійка, може відбутися в Казахстані, про що висловив прохання Європейський Союз. Про це заявив президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв на брифінгу за підсумками зустрічі в Мінську, повідомлять офіційний сайт президента РК.

"Можливо, наступна зустріч відбудеться в Казахстані, про що висловив прохання Європейський Союз. Ми дали відповідну згоду", - заявив він.

Назарбаєв звернув увагу на важливість домовленості про продовження подібних зустрічей і поетапного вирішення проблем. "У будь-якому випадку будь-які переговори краще конфліктів. Наша участь у цій зустрічі мала своє значення, довіра до Казахстану існує і з того і з іншого боку. Ми об'єктивні, бажаємо миру, а також досягнення домовленості між Росією та Україною, допомагаючи налагодженню співпраці та взаєморозуміння між ними", - сказав президент Казахстану.
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини