RU

"Наступ на Тимошенко" оскаржать у Конституційному Суді

08.04.2011, 14:25
cee2215702d4dfe1e87ed207717df897.jpg

"Наступ на Тимошенко" оскаржать у Конституційному Суді
БЮТ оскаржить у Конституційному Суді прийняття змін до Кримінально-процесуального кодексу, які дадуть змогу обмежувати терміни ознайомлення обвинуваченого і адвоката з матеріалами справи. Про це заявив сьогодні на брифінгу перший заступник глави фракції БЮТ Андрій Кожем’якін (на фото).

"Ми це зробимо. Я думаю, що наші юристи над цим попрацюють", - сказав А.Кожем’якін, відповідаючи на питання журналістів, чи планує БЮТ оскаржити закон у суді.

У свою чергу, народний депутат із фракції БЮТ Сергій Власенко, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, уточнив, що підставою для оскарження є порушення Конституції щодо прийняття оскарженого акта. "70 осіб у залі голосують за 260 - це ненормально", - сказав він.

Крім того, за його словами, прийнятий закон суперечить статті 22 Конституції України, що не допускає обмеження прав і свобод громадянина. Також прийнятий закон суперечить статті 6 Європейської конвенції з прав людини, яка не обмежує обвинуваченого щодо ознайомлення з матеріалами справи.

"Як це буде працювати? Це буде працювати так… як працювало при Данилишині. Сьогодні пред'явили обвинувачення, наступного дня тобі кажуть: ти не ознайомився у розумні терміни з матеріалами справи, тому документи йдуть у суд, вважай, що ти вже ознайомився, і післязавтра матеріали у суді", - пояснив С.Власенко.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийме закон, що дає змогу слідству обмежувати терміни ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. За відповідні зміни до Кримінально-процесуального кодексу України N8006 проголосували 263 народні депутати.

Андрій Кожем’якін: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини