RU

Насіров написав листа Холодницькому: просить закрити його справу

16.07.2018, 12:09
Насіров написав листа Холодницькому: просить закрити його справу - Фото
Роман Насіров (фото - Андрій Гудзенко/Liga.net)

Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров написав відкритого листа голові Спеціальної антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому і опублікував його в Facebook.

Насіров просить Холодницького прийти на найближче судове засідання, зачитати звинувачення проти нього і прийняти рішення про відмову від державного обвинувачення.

Екс-глава ДФС, якого звинувачують в корупційних службових зловживаннях, стверджує, що в уже прочитаних 250 сторінках обвинувального акта не побачив реальних доказів своєї провини.

Насіров поклав на главу САП відповідальність за "беззаконня", яке відбувалося з ним останні півтора року, тому що Холодницький усунувся від функції процесуального керівника справи і особисто не вивчав зібрані матеріали. Екс-керівник ДФС стверджує, що в обвинувальному акті - невідповідності Кримінальному кодексу.

Обвинувачений звернув увагу, що в недавньому інтерв'ю Холодницький вказав на факти фальсифікацій у НАБУ: "Описані вами "недоліки" в роботі НАБУ я відчув на власному досвіді, як особа, проти якої було грубо сфабриковано кримінальну справу".

На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочку податкових боргів підприємств народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав шкоди бюджету на 2 млрд грн, порахували в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини