RU

Наші гроші: Племінниця Петренка володіє двома квартирами і Lexus

12.06.2018, 16:08
Наші гроші: Племінниця Петренка володіє двома квартирами і Lexus - Фото
thumbnail-tw-20180612151441-3179

20-річна племінниця міністра юстиції Божена Клічук в 2015-2016 рр стала власницею двох елітних квартир і автомобіля Lexus NX200, придбати які за власні кошти не могла. Про це йдеться в сюжеті програми Наші гроші.

Йдеться про дві нові квартири на Печерську і автомобіль Lexus NX200, які, за підрахунками журналістів, коштують приблизно 7 млн ​​грн.

У сюжеті йдеться, що в той час, коли були придбані зазначені активи, Божена Клічук вчилася і працювала молодшим економістом і помічником бухгалтера.

При цьому, за даними авторів сюжету, ні в одній з двох записаних на неї квартир дівчина не живе. Зараз Клічук живе в маминій квартирі на бульварі Шевченка, одну зі своїх квартир вона здає, друга стоїть пустою.

При цьому офіційні сукупні доходи батьків Клічук за останні два з половиною роки не дозволили б придбати навіть автомобіль Lexus.

За словами самої Божени Клічук, їй допомагала вся сім'я. "Це насправді гроші всієї родини", - сказала вона в коментарі авторам програми. Однак два найбагатших найближчих родича дівчини - її дядько міністр Павло Петренко і бізнесмен Роман Клічук - заперечують допомогу в таких розмірах, які дозволили б придбати житло або автомобіль.

Мати Божени - сестра міністра юстиції Оксана Петренко - в коментарі журналістам сказала, що одну квартиру їй подарувала бабуся, "а друга - це теж напевно якийсь подарунок або що". "Вона дівчинка, розумієте?" - зазначила Оксана Петренко.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини