RU

Наша зброя через п'ять років має перевершити російську - Турчинов

24.06.2015, 12:20
Наша зброя через п'ять років має перевершити російську - Турчинов - Фото
Олександр Турчинов (фото: прес-служба РНБО)
Секретар РНБО Олександр Турчинов  заявив, що протягом п'яти років зброя українського виробництва повинна перевершити російські зразки. Таку думку він висловив на міжвідомчій нараді з питань Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року.

"Питання захисту нашої держави - пріоритет. Зброя та техніка, які сьогодні стоять на озброєнні армії, проектувалися і вироблялися в минулому столітті, тому наше завдання - забезпечити ЗСУ всім необхідним, що відповідає викликам ХХІ століття. Наші зброя і техніка повинні не поступатися, або перевершувати російські зразки", - підкреслив він.

У нараді взяли участь керівники силового, оборонного та фінансово-економічного блоків держави.

На думку Турчинова, бойовий досвід військовослужбовців в зоні проведення АТО на сході України вже виявив ряд недоліків в українському озброєнні.

"Це стосується як недостатньої кількості нових і сучасних видів озброєння, так і засобів розвідки, цифрового зв'язку тощо. Тому перед нашим ОПК стоїть масштабне завдання щодо забезпечення потреб країни в найсучасніших видах озброєння і військової техніки, які має відповідати викликам часу", - сказав секретар Радбезу, додавши, що на базі затвердженої Програми повинні плануватися оборонні витрати майбутніх бюджетів.

Джерело: пресс-служба РНБО

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини