RU

Наша Україна вибачилася за Ющенка і ліквідувалася

02.03.2013, 15:35
Наша Україна вибачилася за Ющенка і ліквідувалася - Фото
З'їзд Нашої України, проведений прихильниками Сергія Бондарчука, вирішив вибачитись за Віктора Ющенко (на фото) та розпустити партію

Партія Наша Україна ліквідувалася. Таке рішення було прийнято на XII звітно-виборчому з'їзді. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, "за" проголосували 267 делегатів з 291, повноваження яких було підтверджено мандатною комісією, два були проти, шість утрималися.

У рішенні з'їзду йдеться про припинення діяльності політичної партії Наша Україна шляхом саморозпуску. Також припиняється діяльність місцевих організацій і відділень партії, статутних органів: голови партії, лідера партії, центральних керівних і виконавчих органів.

Крім цього з'їзд ухвалив: "Установчі документи, печатку і прапор політичної партії Наша Україна передати до музею історії Помаранчевої революції Національного Університету Києво-Могилянська академія".

У своєму зверненні до громадськості делегати з'їзду відзначають, що, з одного боку, партія, яка пройшла Майдан, об'єднує багатьох українських патріотів, з іншого - зрада її колишнього лідера Віктора Ющенка призвела до дискредитації "помаранчевої ідеї". "Наша Україна, усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, просить вибачення у громадськості за те, що Віктор Ющенко не виправдав надії мільйонів українців в 2005-2012 роках. Саме тому партія Наша Україна припиняє свою політичну діяльність", - йдеться у зверненні.

Крім того в документі підкреслюється необхідність створення єдиної правої партії. Учасники з'їзду вбачають можливість такого об'єднання в саморозпуску всіх позапарламентських правих партій і створенні з їх активістів єдиної правої партії.

Нагадаємо, в Нашій Україні відбувся розкол. Прихильники глави політради партії Сергія Бондарчука 8 лютого виключили Ющенко з партії. При цьому альтернативна політична рада НУ звільнила Бондарчука з посади голови політради партії. Тоді ж було скасовано рішення Київської міської організації, яке стосується виключення лідера НУ, третього президента України Віктора Ющенка з лав партії.

Пізніше, 23 лютого, політрада Нашої України виключив Бондарчука з партії. 1 березня Міністерство юстиції внесло відповідні зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини