RU

"Наша Україна" знову не змогла погасити борги із зарплати

24.04.2009, 10:11

Керівництво партії "Народний Союз "Наша Україна" втретє перенесло погашення боргів із зарплати однопартійцям. Як повідомив газеті "Дело" заступник голови партії Зиновій Шкутяк, повністю борги погасять після перереєстрації членів "Нашої України".

За словами З.Шкутяка, завершити перереєстрацію в НСНУ планують до літа, до проведення з'їзду НСНУ. Загальна сума зобов'язань НСНУ на кінець березня, за даними "Дела", досягала 37 млн.грн. Значна частина цієї суми - борги із зарплати і за комунальні платежі.

До цього центральний виконком партії "Народний Союз "Наша Україна" розіслав по регіональних комітетах заклик піти повним складом у відпуск за свій рахунок на 15 днів. Спочатку обіцяли погасити заборгованість із зарплати до 1 квітня, потім на Великдень.

Нагадаємо, раніше в.о. голови центрального виконкому НСНУ Олександр Ропотенко заявляв, що не розуміє причин галасу навколо фінансових проблем партії НСНУ. "Взагалі я не розумію причину галасу - заборгованість із зарплат є майже у всіх організаціях. Так, люди підуть у відпустки за свій рахунок. Але вони самі на це погодилися. Я не мав права насильно їх відправляти", - сказав він.

З'їзд партії НСНУ, до якого З.Шкутяк пообіцяв погасити борги із зарплати, швидше усього, відбудеться 27 червня. Як стало відомо вчора, саме на цю дату орієнтована президія "Нашої України". "Але це тільки пропозиція", - заявив голова виконкому Роман Безсмертний.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини