RU

"Наша Україна" засудила осетинський та абхазький сепаратизм

27.08.2008, 13:31

"Наша Україна" засуджує сприяння сепаратистським течіям і вважає, що визнання Росією незалежності Південної Осетії та Абхазії може позначитися на внутрішній політиці України. З такою заявою виступив лідер "Народного Союзу "Наша Україна" В'ячеслав Кириленко.

Зокрема, В. Киріленко зауважив, що представники його політсили є прихильниками територіальної цілісності кожної держави. "Принцип територіальної цілісності кожної держави відображено в основоположних засадах Гельсінського пакту, де всі країни, навіть у період холодної війни, зобов’язувались дотримуватись принципу непорушності кордонів", - сказав політик.

За його словами, якщо події розгортатимуться такими темпами, то відокремлення територій самопроголошених республік стане абсолютно неконтрольованим процесом. "У такій ситуації парламент України не повинен займати "страусиної" позиції і має обов’язково дати свою оцінку діям Кремля щодо визнання самопроголошених територій", - наголосив В. Кириленко.

Нагадаємо, 26 серпня 2008 р. Президент Росії Дмитро Медведєв підписав укази про визнання Росією незалежності Південній Осетії та Абхазії. Президент Грузії Михайло Саакашвілі назвав рішення керівництва РФ про визнання незалежності Південній Осетії та Абхазії "абсолютно незаконним.

Досьє на В'ячеслава Кириленка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини