RU

"Наша Україна" закликає розблокувати фінансування західних регіонів

18.08.2008, 13:57

"Наша Україна" закликає провести позачергове засідання уряду з метою розблокування фінансування відновлювальних робіт у регіонах, які постраждали від стихійного лиха. Про це заявив глава "Нашої України" В'ячеслав Кириленко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Нашої України", зокрема, В. Кириленко зауважив, що на сьогодні велика частина виділених на ліквідацію стихії коштів лежить на рахунках казначейства, оскільки рішення уряду про "пооб'єктний розподіл цих коштів" відсутнє. "Ми закликаємо Прем'єр-міністра провести позачергове засідання Кабінету Міністрів України і затвердити на ньому пооб'єктний розподіл коштів", - наголосив український політик.

За його словами, це дасть можливість розблокувати роботу з відновлення доріг, мостів, зміцнення гребель та берегів, відновлення інфраструктури потерпілих регіонів та інших справ, що вимагають термінового вирішення.

Нагадаємо, у липні 2008 року західні області України огорнуло стихійне лихо. У зв'язку з цим терміново зібрана 31 липня Верховна Рада прийняла зміни до Держбюджету за пропозиціями Президента, згідно з якими на ліквідацію біди спрямовано понад 5 млрд. грн.

Сьогодні в Кабінеті Міністрів пройде нарада, присвячена питанням подолання наслідків повені в Західній Україні.

Досьє на В'ячеслава Кириленка >>>

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини