RU

"Наша Україна" пояснила Медведєву, що він не правий

14.11.2008, 16:44

Світоглядні і цивілізаційні підходи, яких дотримуються у всьому світі, не застосовуються адміністрацією Кремля стосовно України. Про це заявила народний депутат від НУНС Лілія Григорович з приводу відмови Президента РФ Дмитра Медведєва вшанувати жертв Голодомору в Україні.

Як повідомляє Інтернет-представництво НУНС, Л. Григорович відзначила, що геноцид - це свідоме знищення частини народу. За її словами, Українська православна церква Московського патріархату визнала Голодомор 1932-33 років актом геноциду. " Це та церква, яка має центр юрисдикції у Москві", - наголосила парламентар.

Л. Григорович також додала, що "це той моральний імператив, який давав би підстави Президенту Російської Федерації приїхати і продемонструвати, що акт геноциду українського народу дійсно мав місце". "Це трагічне минуле, і ми, як дві ближніо слов'янські держави, мали б стояти разом і засудити це трагічне минуле, щоб воно не повторилося", - заявила нардеп.

На її переконання, український і російський народ нічого не роз'єднує, крім політиків, у яких є свої інтереси, які виходять за рамки національних і носять транснаціональний, імперський характер. "Саме це буде роз'єднувати наші народи", - підсумувала Л. Григорович.

Нагадаємо, Президент Російської Федерації сьогодні направив послання Президентові України в якому висловив негативну позицію Москви щодо підходу Києва до питання Голодомору 1932-1933 років в Україні. Також російський Президент відмовився взяти участь у заходах з нагоди 75-ї річниці Голодомору в Україні.

Досьє на Лілію Григорович >>>
Досьє на Дмитра Медведєва >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини