RU

"Наша Україна" подасть до парламенту свій антикризовий законопроект

31.10.2008, 16:50

"Наша Україна" не виключає, що подасть на розгляд Верховної Ради свій соціальний антикризовий законопроект. Про це сьогодні на брифінгу повідомив лідер фракції НУНС В’ячеслав Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Кириленко наголосив: "Наша Україна" після прийняття цього (який зараз розглядається парламентом - ред.) антикризового законопроекту, який приймається в інтересах банків, буде вносити на розгляд парламенту антикризовий законопроект, направлений на захист простих людей, соціальний антикризовий законопроект".

За його словами, прості люди повинні відчути, що держава про них піклується.

Водночас І.Кириленко звинуватив український уряд у тому, що, незважаючи на попередні заяви, він має намір вирішувати питання подолання кризи за рахунок соціальних виплат і зниження соціального забезпечення простих людей.

Нагадаємо, 29 жовтня ВР прийняла у першому читанні законопроект "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України", поданий Президентом Віктором Ющенком. За таке рішення в середу проголосували 248 народних депутатів. Відповідно до Постанови про прийняття законопроекту у першому читанні, профільному Комітету ВР доручено врахувати пропозиції авторів альтернативних законопроектів при доробці до другого читання.

Про боротьбу України з кризою у статті "Віддача Тимошенко. Перше читання" >>>

Досьє на В’ячеслава Кириленка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини