RU

"Наша Україна" не бачить іншої коаліції, окрім як із БЮТ

27.08.2008, 13:47

"Наша Україна" не створюватиме коаліції із тими, хто "в догоду Кремлю виступає за незалежність Абхазії та Південної Осетії, створюючи тим самим небезпечний прецедент і для України, і для інших країн". З такою заявою виступив лідер НСНУ В'ячеслав Кириленко. Водночас, за його словами, якщо навіть з цього приводу не буде згоди всередині коаліції, створити нову коаліцію буде неможливо.

Як повідомляє Інтернет-представництво НУНС, В. Кириленко відзначив, що, "незважаючи на дивну позицію" його партнерів по коаліції з приводу останніх зовнішньополітичних подій, він все-одно не бачить іншого формату коаліції. "Я ніколи не був прихильником коаліції із Партією регіонів. Моя думка не змінилася і зараз", - запевнив політик.

За його словами, нова коаліція неможлива, і це панівний погляд всередині парламентської фракції "Наша Україна - Народна самооборона". Разом з тим, В. Кириленко не виключає, що "може виникнути складна ситуація". "Але якщо не буде згоди всередині коаліції, створити нову все-одно буде неможливо", - додав "нашоукраїнець".

Нагадаємо, лідер партії "Народний Союз "Наша Україна", народний депутат В'ячеслав Кириленко заявив, що здивований мовчанням Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо діяльності Чорноморського флоту Росії на території України. За його словами, НСНУ може ініціювати скликання ради коаліції для того, щоб з'ясувати причини такої позиції Прем'єр-міністра.

26 серпня Президент Росії Дмитро Медведєв підписав укази про визнання Росією незалежності Південної Осетії та Абхазії. Президент Грузії Михайло Саакашвілі назвав рішення керівництва РФ про визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії "абсолютно незаконним".

Досьє на В'ячеслава Кириленка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини