RU

"Наша Україна" нагадала НУНС, кого вони мають підтримувати

24.09.2009, 14:31

Партія "Наша Україна" нагадує, що виборчий блок політичних партій "Наша Україна - Народна Самооборона" створювався з метою "загальної участі у виборчому процесі на підтримку політичного курсу Президента України Віктора Ющенка" і "забезпечення реалізації програми Президента України". Про це йшлося у заяві "Нашої України".

У партії нагадали, що підтримка В.Ющенка є предметом угоди про створення блоку, яке скріпили своїми підписами лідери дев'яти політичних партій 2 серпня 2007 року. Іншого документа щодо політичної позиції блоку з 2007 року ніхто не підписував, наголосили в НУ.

"Це означає, що для "Нашої України", для всіх нас, єдиним демократичним кандидатом на посаду глави держави був і залишається Віктор Ющенко. Його політичний курс і його політична програма є нашими загальними зобов'язаннями перед українським суспільством", - йдеться у заяві.

"Наша Україна" закликала колег по блоку з політичної партії "Вперед, Україно!, "Народного Руху України, Української народної партії, Української республіканської партії "Собор", Партії Християнсько-Демократичний Союз, Європейської партії України, Громадської партії "Пора" і Партії захисників Вітчизни" бути відповідальними перед людьми, які довірили їм свій голос, і виконувати взяті на себе зобов'язання".

Нагадаємо, раніше Міністр внутрішніх справ, лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко заявив про підтримку Прем'єр-міністра, голови БЮТ Юлії Тимошенко.

Крім того, рада старійшин УРП "Собор" ухвалила рішення про висунення лідера партії Анатолія Матвієнка кандидатом в президенти України.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини