RU

"Наша Україна" хоче взяти владу під контроль

27.04.2011, 13:05

Політична партія "Наша Україна" оголошує початок безстрокової кампанії "Владу - під контроль". Про це йдеться у резолюції Х з'їзду "Нашої України" про актуальні завдання партії, прийнятій сьогодні делегатами з'їзду одностайно.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у резолюції зазначається: "Ми оголошуємо початок безстрокової кампанії "Влада - під контроль", яка є практичним способом захисту громадян від незаконних дій нинішньої влади. Ми допоможемо людям відстояти свої конституційні права. На це буде спрямована діяльність усіх партійних організацій, наших представників у парламенті і органів місцевого самоврядування".

"Ми забезпечимо моніторинг незаконних дій чиновників і будемо надавати правову підтримку в найбільш резонансних судових справах. Ми вийдемо на вулиці наших міст і публічно, за допомогою мітингів і пікетів, будемо здійснювати тиск на владу. Разом з суспільством ми повинні захистити проведення чесних і вільних виборів у Верховну Раду України", - вважають автори резолюції.

Крім того, партія "Наша Україна" закликала приєднатися до її дій всіх небайдужих громадян і закликала до співпраці і єдності навколо українських інтересів усі опозиційні патріотичні сили.

Нагадаємо, ще однією резолюцією "Наша Україна" вимагає скасування "харківських угод" Віктора Януковича і "газових угод" Юлії Тимошенко 2009 року.

"Наша Україна": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини