RU

Насіров перевів до Києва одеську митницю, затриману на хабарі

25.01.2017, 17:32
Насіров перевів до Києва одеську митницю, затриману на хабарі - Фото
Лариса Ареф'єва (фото - bihus.info)
Заступник керівника Одеської митниці Лариса Ареф'єва, затримана на хабарі в 50 тисяч доларів восени 2015 року, призначена начальником відділу митного аудиту Департаменту аудиту Державної фіскальної служби. Про це пише  Bihus.info.

Цю посаду Ареф'єва вказала при заповненні декларації за 2015 рік, повідомляє проект "Народне НАЗК".

Після затримання на хабарі, восени 2015 року, Ареф'єва втекла від правоохоронців. Офіційно Одеська митниця повідомляла, що Ареф'єва на лікарняному.

У той же час, керівник Одеської митниці Юлія Марушевська запевняла, що на митниці Ареф'єва не працює і їй невідомо, куди вона зникла. А глава ДФС  Роман Насіров  взагалі заперечував факт отримання хабара Ареф'євою.

До Одеської митниці вона працювала головним інспектором митного поста Київ-аеропорт Київської регіональної митниці. З 2013 - начальник управління митної вартості Житомирської митниці.

Там же очолював службу боротьби з контрабандою її чоловік - Павло Ареф'єв. Після Житомирської митниці, з літа 2015 року, Ареф'єва працювала на Одеській митниці. А вже восени того ж року виявилася в центрі скандалу з хабарем у 50 тисяч доларів.

Насіров перевів до Києва одеську митницю, затриману на хабарі

Ареф'єву називають родичкою відомого митного бізнесмена Ореста Фірманюка. У минулому році програма "Наші Гроші з Денисом Бігусом" розповідала про те, як керівництво Борисполя уклало непередбачений законодавством договір, віддавши компанії з орбіти Фірманюка складські площі аеропорту.

Декларація
Ареф'євої - скромна. За 2015 рік заробітна плата склала 20,895 тисяч гривень, матеріальна допомога на оздоровлення - 5,250 тисяч гривень. Чоловік Лариси - Павло - за 2015 рік заробив 47,437 тисяч гривень та отримав 13,339 тисяч гривень допомоги по безробіттю.

З нерухомості Ареф'єва задекларувала гараж в Донецьку на 15 кв.м., квартиру 45 кв.м., у власності її дочки і зазначила користування квартирою в 45 кв.м.

У той же час у мами Лариси - Марії Нирко - 3 квартири в Києві. Перша (45 кв.м.) придбана в 2011 році. Ще одна квартира в тому ж будинку (93 кв.м.) - від 2014 року. Третя квартира там же (145 кв.м.) - від 2015 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини