RU

"Народна самооборона" готується стати партією

17.02.2009, 15:03

У березні в Києві пройде з'їзд партії "Вперед, Україно!", який розгляне перспективи перетворення ГО "Народна самооборона" у повноцінну політичну силу. Про це кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі "Народної самооборони".

Орієнтовно, з'їзд відбудеться 13-15 березня цього року. Його делегатам доведеться розібратися з низкою організаційних питань. Заздалегідь вже вирішено, що "Народна самооборона" не буде виділена зі складу проекту "Вперед, Україно!" у самостійний політичний проект, а продовжить свій розвиток на базі партії. Водночас, можливо, "Вперед, Україно!" змінить назву.

Крім того, березневому з'їздові доведеться визначитися зі своїм лідером. Зараз партію "Вперед, Україно!" очолює Віктор Мусіяка, рух "Народна самооборона" - Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Біля "керма партії", швидше за все, стане один із них.

Нагадаємо, у січні Ю.Луценко заявляв, що "Народна самооборона" завершена як громадський рух. За його словами, наступним кроком буде створення повноцінної політичної сили. "Ми переходимо до стадії партійного будівництва і розробки своєї власної політичної програми", - відзначив він, додавши, що не хоче будувати проект у стилі "нових месій", а сподівається створити сильну команду.

А сьогодні Ю.Луценко повідомив, що політичний проект "Народна самооборона" вже заморожено.

Партія "Вперед, Україно!" зареєстрована 13 травня 1999 року. На парламентські вибори 2006 року партія пішла самостійно і набрала всього лише 0,02% голосів виборців, чого не достатньо для проходження у Верховну Раду України.

На дострокових виборах 2007 року партія "Вперед, Україно!" увійшла у виборчий блок "Народна самооборона Юрія Луценка".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини