RU

Народні депутати урізали свої пільги

22.12.2011, 18:25
Народні депутати урізали свої пільги - Фото
a3a88512d41628029d5dcf498842c332.jpg
При голосуванні за державний бюджет 2012 року депутати призупинили дію низки депутатських пільг.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед голосуванням спікер Володимир Литвин зазначив, що в проекті є доповнення до прикінцевих положень. Це доповнення зупиняє законодавчі норми, що стосуються виплат народним депутатам матеріальної допомоги у розмірі заробітної плати на період працевлаштування по завершенню депутатської діяльності, а також виплати 50% депутатської зарплати, якщо він не може працевлаштуватися.

Крім того, скасовується виплата матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі подвійної місячної зарплати, виплата грошової допомоги в розмірі 12 місячних посадових окладів при виході на пенсію. Депутати-пенсіонери також позбавляються права на безкоштовний проїзд по території Україні раз на рік залізничним, водним, повітряним або автомобільним транспортом. Крім цього, скасовуються путівки на лікування по виходу на пенсію, забезпечення транспортом для поїздки в лікарню або поліклініку.

Депутати позбавляються права на отримання разової грошової допомоги в розмірі трьох місячних зарплат у разі дострокового розпуску парламенту.

Не буде в них і права на безкоштовний проїзд, провезення багажу і безкоштовну парковку автомобіля.

Скасовується норма про обов'язкове безкоштовне страхування життя і здоров'я народного депутата. Депутати залишаються без путівок на санаторно-курортне лікування, а їх помічники-консультанти - без разової грошової допомоги в розмірі тримісячної зарплати в разі звільнення після дострокового припинення повноважень народного депутата. Також депутати позбавляються компенсації витрат на створення належних житлових умов.

Нагадаємо, цей варіант держбюджету підтримали 250 карток народних депутатів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини