RU

Депутати побилися через Чорноморський флот

11.01.2013, 13:56
Депутати побилися через Чорноморський флот - Фото
1b4aea621dc56ce3a0248d05b02c746b.jpg
Народні депутати побилися через Чорноморський флот, але рішення все-таки прийняли. За ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Росії про взаємодію з питань попередження НС, пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розміщені об'єкти ЧФ РФ на території України N0009 проголосувало 228 карток народних депутатів.

Як передає кореспондентЛІГАБізнесІнформ, народний депутат з фракції УДАР Віктор Пинзеник, виступаючи по даному законопроекту, звернув увагу на те, що ст.5 угоди передбачає, що на військовослужбовців ЧФ РФ, які дислокуються на території України, включених до складу аварійно-рятувальних формувань при попередженні або ліквідації НС поширюється дія законодавства РФ. "Це правовий нонсенс", - підкреслив Пинзеник.

Він зазначив, що документ слід повернути на доопрацювання в Кабмін і доручити провести додаткові переговори з тим, щоб вилучити норму щодо юрисдикції законодавства іншої країни на території України. Він підкреслив, що також необхідно додати пункти, які стосуються розслідування причин виникнення надзвичайних ситуацій та відшкодування збитків.

Після Пинзеника за проектом ратифікації виступив депутат з фракції Батьківщини В'ячеслав Кириленко, потім бажання виступити виявив свободівець Олександр Шевченко. Спікер ВР Володимир Рибак зазначив, що це не передбачено регламентом, оскільки депутати розглядають проект за скороченою процедурою, і виступів може бути тільки два - "за" і два - "проти", але тим не менш, слово Шевченко дав.

Коли свободівець вийшов на трибуну, його виступу спробували перешкодити комуністи і регіонали, які  сидять біля трибуни. Між ними і декількома опозиційними депутатами, які залишилися в залі, виникла бійка, в результаті якої серйозно постраждала одна з новорічних ялинок, встановлених біля парламентської трибуни.

В цей час до зали вбігли ще кілька депутатів від опозиції, які раніше на знак протесту покинули зал пленарних засідань, але бійка вже закінчилася. З першого разу депутати не змогли підтримати проект - за проголосували 222 картки при 226 необхідних. Тим не менше, депутати повернулися до даного питання та підтримали проект 228 картками.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини