RU

Нардепка заявила про військову допомогу Азербайджану. Кулеба просить контролювати емоції

02.10.2020, 16:22
Нардепка заявила про військову допомогу Азербайджану. Кулеба просить контролювати емоції - Фото
Дмитро Кулеба (Фото: Marcin Obara/EPA)

Міністр закордонних справ  Дмитро Кулеба закликав стримувати емоції і не провокувати ворожнечу, коментуючи в Facebook  слова народної депутатки зі Слуги народу  Людмили Марченко про можливу військову допомогу Азербайджану.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Учора Марченко в ефірі телеканалу Україна 24 заявила, що Україна може надати Азербайджану як гуманітарну, так і військову підтримку.

Кулеба нагадав, що питання допомоги іноземним державам знаходяться в компетенції уряду і президента.

Міністр закликав в умовах воєнного протистояння і численних жертв та руйнувань робити зважені заяви і коментарі, які не провокують ворожнечу, а відповідають офіційній позиції України.

"Якщо коротко, то контролюйте свої емоції, і не грайтеся з емоціями інших людей", – додав Кулеба.

Міністр підкреслив, що в Україні проживають численні вірменська та азербайджанська діаспори, тому вкрай важливо забезпечити мир і міжнаціональну злагоду всіх етнічних громад. Кулеба закликав вірмен і азербайджанців, які живуть в Україні не піддаватися на провокації і дотримуватися законодавства.

У Слузі народу слова Марченко  назвали  особистою думкою, яка не є офіційною позицією ні партії, ні, тим більше, держави.

  • 27 вересня 2020-го Азербайджан почав військову операцію на лінії зіткнення в НК, пояснюючи це "контроперацією". Почалися маштабні бойові дії. Обидві сторони звинувачують одна одну в ескалації,  говорять про значні втрати у противника і не підтверджують свої.
  • Президент Туреччини  Ердоган  заявив, що "Вірменія напала на Азербайджан" і вимагав піти з НК. За його словами, "спокій у регіоні настане, коли Вірменія припинить окупацію".
  • 29 вересня глава МЗС Туреччини заявив, що його країна готова підтримати Азербайджан як за столом переговорів, так і на полі бою.
  • 30 вересня Кулеба заявив, що Україна підтримує територіальну цілісність Азербайджану і закликав працювати над припиненням військових дій.
Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини