RU

Нардепи можуть ініціювати скасування міжнародних договорів, - КСУ

31.05.2012, 13:12
Нардепи можуть ініціювати скасування міжнародних договорів, - КСУ - Фото
4b4b7d967403bd98f6309ad0403e99fe.jpg
Конституційний суд України визнав неконституційним закон про внесення змін до регламенту Верховної Ради, згідно з якими народні депутати України не мають права вносити на розгляд парламенту законопроекти про денонсацію міжнародного договору України.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, це випливає з рішення суду, прийнятого за зверненням 47 народних депутатів, оприлюдненому в четвер.

Парламентарії у своєму зверненні просили визначити відповідність Конституції закону "Про внесення зміни до регламенту Верховної Ради України" від 11.01.2012 року № 4308-VІ ч. 1 ст. 202 викладена в новій редакції, згідно з якою народні депутати України не мають права вносити на розгляд парламенту законопроекти про денонсацію міжнародного договору України.

До внесення цієї зміни народні депутати України були суб'єктами права законодавчої ініціативи щодо законів про денонсацію міжнародного договору України.

Нагадаємо, опозиційні парламентарії неодноразово реєстрували у Верховній Раді законопроект про денонсацію угоди між Україною й Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини