Нардепи розпишуть план роботи у 2011 році

21.12.2010, 09:50

Сьогодні Верховна Рада визначиться з планами роботи у першому півріччі 2011 року.

Проект постанови про календарний план проведення восьмої сесії Верховної Ради України шостого скликання N7471 зазначено на порядку де

Сьогодні Верховна Рада визначиться з планами роботи у першому півріччі 2011 року.

Проект постанови про календарний план проведення восьмої сесії Верховної Ради України шостого скликання N7471 зазначено на порядку денному засідання парламенту першим питанням (після оголошень, заяв, повідомлень і пропозицій від фракцій).

Згідно з проектом, восьма сесія "стартує" 1 лютого 2011 року з пленарного засідання Верховної Ради. Графік роботи парламенту залишиться колишнім і передбачає чергування пленарних тижнів з тижнями роботи у комітетах, комісіях і фракціях. Один тиждень у місяць дається на роботу народних депутатів з виборцями в округах. По п'ятницях - традиційний "час питань до уряду".

Закриття восьмої сесії планується на 8 липня 2011 року. 15 липня почнуться літні "депутатські канікули".

Нагадаємо, на "зимові канікули" народні депутати підуть 14 січня, після того як закриють сьому сесію ВР шостого скликання. До кінця сесії парламент має затвердити держбюджет на наступний рік. А ось можливості законодавчо забезпечити обіцяну пенсійну реформу в такий короткий термін Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вже не бачить. "На цій сесії я не бачу можливостей, потенціалу і часу для того, щоб розглянути цей закон", - сказав В.Литвин, якого цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить