RU

Нардепи прийшли у Верховну Раду без масок

03.11.2009, 10:57

Народні депутати ігнорують "масковий режим", на суворому дотриманні якого наполягає Прем'єр Юлія Тимошенко. Станом на 10:15 в сесійній залі присутні не більше половини депутатського корпусу, і тільки у двох нардепів є захисні медичні маски.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, вкрай рідко можна зустріти і парламентських журналістів в масках. Режиму дотримується хіба що парламентська охорона.

Нагадаємо, спікер парламенту Володимир Литвин вчора заявив, що у Верховній Раді заходи безпеки у зв'язку з епідемією грипу будуть вживатися в останню чергу, оскільки депутати про себе вже потурбувалися. При цьому він додав, що вигляд депутатів в масках може спровокувати паніку. "Коли у нас все населення буде забезпечене масками, ліками, всім необхідним, тоді вже очевидно можна буде подумати про Верховну Раду. Тоді я куплю кожному з 450 депутатів відповідну пов'язку, якщо вони цього захочуть", - сказав він.

Станом на 17:00 2 листопада в країні зафіксовано понад 255 тис. хворих на грип або ГРВІ. З них більше 120 тис. - діти. Шпиталізовано більше 15 тис. осіб. 235 людей перебувають у важкому стані. Внаслідок епідемії померло вже 70 осіб.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>
Свинячий грип: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини