Нардепи не хочуть ходити у заблокований парламент

10.09.2009, 14:24

Для того, щоб парламент почав працювати, народним депутатам треба почати ходити на його засідання. Про це заявив віце-спікер Микола Томенко. При цьому він навів дані на сьогодні, згідно яким на роботу не пр

Для того, щоб парламент почав працювати, народним депутатам треба почати ходити на його засідання. Про це заявив віце-спікер Микола Томенко. При цьому він навів дані на сьогодні, згідно яким на роботу не прийшли 27% депутатів від БЮТ і 49% "регіоналів".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі М.Томенка, зокрема, у фракції Партії регіонів сьогодні з 173 депутатів були відсутні 86, що становить 49%, у фракції БЮТ планове засідання проігнорували 43 депутати з 156 (а це 27%). Крім того, у сесійній залі не зареєструвалися 29 з 72 представників фракції НУНС (40%), 8 з 27 комуністів (29%) і 5 з 20 членів Блоку Литвина (25%).

М.Томенко уточнив, що традиційно у Верховній Раді були відсутні майбутні кандидати в президенти Віктор Янукович, Арсеній Яценюк, Інна Богословська. Ці дані "явки" народних депутатів на роботу були дійсні станом на 11:20.

Нагадаємо, сьогодні спікер Володимир Литвин намагався "заманити" депутатів у сесійну залу і переліком соціальних законопроектів, і Законом про фінансування заходів щодо підготовки до Євро-2012. Зрештою він просто попросив "регіоналів" дати йому можливість протягом 3-5 хв. хоч би проінформувати депутатів про результати погоджувальної ради, не відкриваючи засідання парламенту.

Однак від цього ситуація у Верховній Раді не змінилася: трибуна парламенту заблокована Партією регіонів.

Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы